بیانیه حریم خصوصی

caret-down caret-up caret-left caret-right
Honorviolence.ir به حریم خصوصی بازدیدکنندگان این وب سایت احترام گذاشته و اطلاعات شخصی را با نهایت دقت پردازش، مدیریت و ایمن می کند.

جزئیات تماس:
https://honorviolence.ir/
+31612823417

رالف گیسن افسر حفاظت از داده ها Honorviolence.ir است. با او می‌توانید از آدرس admin@honorviolence.ir تماس بگیرید.

داده های شخصی که ما پردازش می کنیم

Honorviolence.ir داده های شخصی شما را پردازش می کند زیرا شما از خدمات ما استفاده می کنید و/یا اینکه خودتان این اطلاعات را در اختیار ما قرار می دهید. در زیر یک نمای کلی از داده های شخصی که پردازش می کنیم را خواهید دید:

- نام و نام خانوادگی
- آدرس ایمیل

داده های شخصی ویژه و/یا حساسی که ما پردازش می کنیم

وب سایت و/یا سرویس ما قصد جمع آوری اطلاعات در مورد بازدیدکنندگان وب سایت زیر 16 سال را ندارد. مگر اینکه رضایت والدین یا قیم را داشته باشند. با این حال، ما نمی‌توانیم بررسی کنیم که بازدیدکننده بیش از 16 سال دارد یا خیر. بنابراین توصیه می‌کنیم که والدین در فعالیت‌های آنلاین فرزندانشان مشارکت داشته باشند تا از جمع‌آوری داده‌های مربوط به کودکان بدون رضایت والدین جلوگیری شود. اگر متقاعد شده‌اید که بدون چنین رضایتی، اطلاعات شخصی یک خردسال را جمع‌آوری کرده‌ایم، لطفاً با ما به آدرس admin@honorviolence.ir تماس بگیرید و ما این اطلاعات را حذف خواهیم کرد. .

به چه منظور و بر اساس چه دلایلی داده های شخصی را پردازش می کنیم؟

Honorviolence.ir اطلاعات شخصی شما را برای اهداف زیر پردازش می کند:

- در حال پردازش پرداخت شما
- ارسال خبرنامه و/یا پوشه تبلیغاتی برای شما
- در صورتی که برای ارائه خدمات ما ضروری باشد، با شما تماس می گیرد یا ایمیل می فرستد

چه مدت داده های شخصی را نگه می داریم

Honorviolence.ir اطلاعات شخصی شما را بیش از زمانی که برای تحقق اهدافی که داده های شما برای آنها جمع آوری شده است ضروری نگه می دارد. ما از دوره های نگهداری زیر برای (دسته بندی) داده های شخصی زیر استفاده می کنیم: 2 سال.

به اشتراک گذاری داده های شخصی با اشخاص ثالث

Honorviolence.ir تنها در صورتی اطلاعات شخصی را در اختیار اشخاص ثالث قرار می دهد که این امر برای اجرای توافق ما با شما یا رعایت یک تعهد قانونی ضروری باشد.

ما از کوکی ها یا تکنیک های مشابه استفاده می کنیم

کوکی یک فایل متنی کوچک است که در اولین بازدید از این وب سایت در مرورگر رایانه، تبلت یا تلفن هوشمند شما ذخیره می شود.

در این وب سایت، کوکی ها توسط اشخاص ثالث قرار می گیرند. اینها برای مثال تبلیغ‌کنندگان و/یا شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی هستند. در زیر یک نمای کلی:
- Cookie: Google Analytics نام: _utma عملکرد: کوکی تحلیلی که ترافیک وب سایت را اندازه گیری می کند.
Honorviolence.ir استفاده از کوکی‌های Google Analytics را در تاریخ 16/01/2022 متوقف کرد.

مشاهده، تغییر یا حذف داده ها

شما حق دسترسی، تصحیح یا حذف اطلاعات شخصی خود را دارید. علاوه بر این، شما این حق را دارید که رضایت احتمالی خود را برای پردازش داده ها پس بگیرید یا نسبت به پردازش داده های شخصی خود توسط Honorviolence.ir اعتراض کنید و حق انتقال داده ها را دارید. این بدان معنی است که شما می توانید از ما درخواست کنید که داده های شخصی را که در مورد شما در یک فایل رایانه ای داریم برای شما یا سازمان دیگری به نام شما ارسال کنیم. شما می توانید درخواست بازرسی، تصحیح، حذف یا تغییر داده های شخصی خود یا درخواست لغو مجوز یا اعتراض به پردازش داده های شخصی خود را به آدرس admin@ ارسال کنید. honorviolence.ir. برای اطمینان از اینکه درخواست دسترسی توسط شما انجام شده است، از شما می خواهیم یک کپی از مدرک هویتی خود را همراه با درخواست ارسال کنید. در این کپی عکس پاسپورت خود، MRZ (منطقه قابل خواندن ماشینی، نوار با اعداد در پایین پاسپورت)، شماره پاسپورت و شماره خدمات شهروندی را سیاه کنید. این برای محافظت از حریم خصوصی شما است. ما در اسرع وقت به درخواست شما پاسخ خواهیم داد، اما در عرض چهار هفته.

چگونه داده های شخصی را ایمن می کنیم

Honorviolence.ir حفاظت از داده های شما را جدی می گیرد و برای جلوگیری از سوء استفاده، از دست دادن، دسترسی غیرمجاز، افشای ناخواسته و تغییر غیرمجاز اقدامات لازم را انجام می دهد. اگر احساس می‌کنید که اطلاعات شما به درستی محافظت نمی‌شود یا نشانه‌هایی از سوء استفاده وجود دارد، لطفاً با خدمات مشتریان ما تماس بگیرید یا از طریق admin@honorviolence.ir تماس بگیرید.